Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5