Series
Ratings
30
ERASEDRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0