Titles you rated
Blade RunnerRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.5
True GritRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 3.0
Rent-a-CatRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0
The Kids Are All RightRated ★ 4.0
To Each His Own CinemaRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5