Series
Ratings
74
Doctor WhoRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Living Among the RichRated ★ 3.5
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
Gold TowerRated ★ 4.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.5
Shin DonRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 1.0- Merry MaryRated ★ 3.0
- Kuk HeeRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0