Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 2.0
The BabysitterRated ★ 1.5
WickedRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5
No Hard FeelingsRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0