Movies
Ratings
781
Love on DeliveryRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0