Movies
Ratings
43- Running WildRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0- My FatherRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 5.0
TyphoonRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0