Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 4.0
Almanya: Welcome to GermanyRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
My Sister's KeeperRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0