Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- Their Perfect DayRated ★ 3.5
- Under The RainbowRated ★ 1.5
- The Bean Chaff of My LifeRated ★ 3.0
Mackerel RunRated ★ 4.0- School 3Rated ★ 4.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
What's Up?Rated ★ 3.5
Still, Marry MeRated ★ 3.0- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 3.5
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.5
- School 2Rated ★ 4.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 3.5