Movies
Ratings
2043
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 2.5
Final Destination 3Rated ★ 2.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
They LiveRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
The First OmenRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other LandRated ★ 4.0