Titles you rated
CrankRated ★ 5.0
Les FormidablesRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
The TournamentRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
King of ComedyRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0