Titles you rated
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Horrible Bosses 2Rated ★ 2.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0- The Case of Hana & AliceRated ★ 4.0