Titles you rated
UnbelievableRated ★ 5.0- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 4.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Girls Band CryRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 2.0
Dr. StoneRated ★ 3.0