Movies
Ratings
317
BargainRated ★ 5.0
99 HomesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5