Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5