Movies
Ratings
1177
Beastie BoysRated ★ 2.0
The VisitRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Concerning My DaughterRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 3.5
ShortcomingsRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
InnocenceRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 5.0