Titles you rated
SoulRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 1.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
The ForeignerRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 3.5
The Long Good ByeRated ★ 3.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 3.0
Code 8Rated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 1.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5