Titles you rated
300Rated ★ 1.0
ChangelingRated ★ 1.0
District 9Rated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
In the Name of the FatherRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 2.0
One DayRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The UntouchablesRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0