Titles you rated
CarolRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
V.I.P.Rated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
No MercyRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
One-LineRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5