Titles you rated
BoltRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0