Series
Ratings
125
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Love & DeathRated ★ 5.0
WeCrashedRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 3.5
The PlaylistRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0