Movies
Ratings
151
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.5
The Legendary LighterRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Bone CollectorRated ★ 3.0
LegendRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5