Movies
Ratings
18
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0