Titles you rated
Real SteelRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0