Titles you rated
Believer 2Rated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
The Last DuelRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
EternalsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0