Movies
Ratings
53
The ExpendablesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 2.0
Kingdom of HeavenRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 2.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 1.0