Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Top Star Yoo BaekRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Something About 1%Rated ★ 4.0- Their Perfect DayRated ★ 2.5
- Battle of TonguesRated ★ 3.5
- Hidden Singer Season 2 Hidden StoryRated ★ 2.5
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.0- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 3.5
- Family Outing Season 2Rated ★ 2.0
Madö King GranzörtRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5