Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5