Titles you rated
26 YearsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0- Youth TalkRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 4.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.5
Transporter 3Rated ★ 0.5