Series
Ratings
480
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
ResetRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
Golden RainbowRated ★ 2.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 2.0
StyleRated ★ 3.0
Hospital ShipRated ★ 2.0
FantasticRated ★ 3.5
LoversRated ★ 3.0
Judge vs. JudgeRated ★ 2.5
Radio RomanceRated ★ 3.0
BlackRated ★ 2.5
Are You Human?Rated ★ 3.0
The Bride of HabaekRated ★ 1.5
Goddess of MarriageRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 2.0
Golden CrossRated ★ 3.0
Pied PiperRated ★ 2.5
Gold TowerRated ★ 3.0