Titles you rated
 Batman BeginsRated ★ 5.0 Batman BeginsRated ★ 5.0
 21Rated ★ 4.0 21Rated ★ 4.0
 RatatouilleRated ★ 4.0 RatatouilleRated ★ 4.0
 HancockRated ★ 4.0 HancockRated ★ 4.0
 Finding NemoRated ★ 4.0 Finding NemoRated ★ 4.0
 MalenaRated ★ 3.0 MalenaRated ★ 3.0
 Fast FiveRated ★ 4.0 Fast FiveRated ★ 4.0
 Rush Hour 3Rated ★ 4.0 Rush Hour 3Rated ★ 4.0
 Spider-Man 3Rated ★ 3.0 Spider-Man 3Rated ★ 3.0
 Paradise MurderedRated ★ 3.0 Paradise MurderedRated ★ 3.0
 Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0 Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
 The RockRated ★ 4.0 The RockRated ★ 4.0
 The Yellow SeaRated ★ 3.0 The Yellow SeaRated ★ 3.0
 SpellboundRated ★ 3.0 SpellboundRated ★ 3.0
 Love On-AirRated ★ 3.0 Love On-AirRated ★ 3.0
 QuickRated ★ 3.0 QuickRated ★ 3.0
 The ConcubineRated ★ 2.0 The ConcubineRated ★ 2.0
 Architecture 101Rated ★ 5.0 Architecture 101Rated ★ 5.0
 Nameless GangsterRated ★ 5.0 Nameless GangsterRated ★ 5.0
 The CoreRated ★ 3.0 The CoreRated ★ 3.0