Movies
Ratings
1094
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 1.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 1.0
Look BackRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 3.0
ExtortionRated ★ 2.5
The ClinicRated ★ 2.5
High TensionRated ★ 3.5
Joy RideRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0