Series
Ratings
298
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
My Deer Friend NokotanRated ★ 1.0
Whisper Me a Love SongRated ★ 0.5
The Family Circumstances of the Unreliable WitchRated ★ 2.5
The Magical Revolution of the Reincarnated Princess and the Genius Young LadyRated ★ 3.0