Movies
Ratings
1080
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Laid-Back Camp MovieRated ★ 5.0
The Zen DiaryRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
Woman of the HourRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
High Strung Free DanceRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5