Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0