Movies
Ratings
482
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
PKRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Gangubai KathiawadiRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0