Series
Ratings
189
Sharp2Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0- Produce X 101Rated ★ 2.0
Produce 48Rated ★ 3.0