Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.5
Rhythm is it!Rated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
The First OmenRated ★ 4.0
Strange DarlingRated ★ 4.0
OddityRated ★ 3.0
TrapRated ★ 1.5