Movies
Ratings
300
Les MisérablesRated ★ 3.0
NoahRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
King KongRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5