Series
Ratings
80
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- 코미디 리벤지Rated ★ 1.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0