Titles you rated
A History of ViolenceRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
The FugitiveRated ★ 4.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
CasinoRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
JFKRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The River WildRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0