Movies
Ratings
400
The IrishmanRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
BeatRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Escape PlanRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 2.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 5.0
HookRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 2.0
ChefRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.5