Series
Ratings
77
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 1.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
SIXRated ★ 4.0
Going My HomeRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0