Titles you rated
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
The Golden GirlsRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5- Criminal JusticeRated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 4.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.5