Movies
Ratings
377
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The BFGRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0