Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
The TownRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 0.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
PreyRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
IbelinRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 4.0