Series
Ratings
186
Alien: EarthRated ★ 3.0
Carole and TuesdayRated ★ 3.0
Space DandyRated ★ 3.5- Space DandyRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.5- Macross PlusRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 1.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Spice and Wolf IIRated ★ 3.5
Spice and WolfRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 2.0