Movies
Ratings
458
The Fall GuyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Baseball GirlRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0