Movies
Ratings
160
The Cloverfield ParadoxRated ★ 0.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
MartyrsRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0