Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
The AccountantRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0